W naszej szkole jest OK Dyrektor szkoły Łucja Kowalska wita trenerów Zofię Domaradzką-Grochowalską i Marcina Grochowalskiego (fot. Weronika Apriłaszwili)

W naszej szkole jest OK

W dniach 11 i 12 czerwca 2019 r. w szkole średniej nr 24 im. Marii Konopnickiej we Lwowie odbyły się warsztaty dla nauczycieli „Rola nauczyciela – mądre wsparcie i wpływ na postawy i rozwój ucznia”.

Dyrektor szkoły Łucja Kowalska wita trenerów Zofię Domaradzką-Grochowalską i Marcina Grochowalskiego (fot. archiwum szkoły)

Trenerzy Zofia Domaradzka-Grochowalska i Marcin Grochowalski zgłębiali strategie OK, czyli oceniania kształtującego, które wraz z reformą szkolnictwa wchodzi do naszych szkół. Przekonywali, że ta właśnie metoda działania wpływa skutecznie na postawy, rozwój i wzrost osiągnięć ucznia. Strategie OK (oceniania kształtującego) stały się głównym tematem doskonalenia nauczycieli.

Zajęcia praktyczne (fot. archiwum szkoły)

Dyrekcja Szkoły, grono pedagogiczne pragną serdecznie podziękować prezesowi Fundacji Wolność i Demokracja Robertowi Czyżewskiemu, sekretarzowi Fundacji Lilii Luboniewicz, trenerom Zofii Domaradzkiej-Grochowalskiej i Marcinowi Grochowalskiemu, Andrzejowi Pery za wsparcie i organizację szkolenia dla rady pedagogicznej Szkoły.

Weronika Apriłaszwili

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

X