Młodzież rozwija biznes Zdjęcie pamiątkowe uczestników spotkania (Fot. Krzysztof Szymanski)

Młodzież rozwija biznes

Jak stworzyć własny biznes jeszcze podczas studiów, jak go rozwijać i jak osiągnąć sukces – tego wszystkiego można nauczyć się w Studenckim Forum Business Centre Club (SF BCC), prezentacja którego odbyła się 21 czerwca br. we Lwowie dzięki Asocjacji Polskich Przedsiębiorców Ziemi Lwowskiej.

Spotkanie zgromadziło osoby prowadzące własną działalność gospodarczą oraz studentów i absolwentów lwowskich i polskich uczelni. Na spotkanie przybyło również kilkoro rodziców osób studiujących aktualnie w Polsce. Zasady działalności BCC przedstawił Sławomir Olejnik, prezes Zarządu BCC, a zakres działalności Studenckiego Forum – Łukasz Wawak, prezes Zarządu SF BCC.

Spotkanie miało na celu zaktywizowanie polskiej młodzieży po studiach, która aktualnie poszukuje pracy lub ma zamiar rozpocząć działalność gospodarczą. Partnerzy z Polski gotowi są prowadzić szkolenia z różnych dziedzin: od podstaw ekonomiki biznesowej po szkolenia pisania projektów unijnych. Jednocześnie dysponując dużą bazą kontaktów proponują pomoc w poszukiwaniu partnerów i inwestorów w Polsce. Sądząc z pytań i dyskusji temat jest niezwykle aktualny i wzbudził zainteresowanie obecnych.

Szerzej o spotkaniu na łamach kolejnego numeru KG.

Krzysztof Szymanski

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

X