Nowe połączenie lotnicze ze Lwowa do Polski Centralnej

Polski przewoźnik, linia lotnicza SprintAir, otwiera nowe połączenie z portu lotniczego we Lwowie do Radomia, miasta oddalonego o 100 km od Warszawy. Pierwszy lot  zaplanowano na 23 czerwca.

Polska linia lotnicza SprintAir, operująca z podwarszawskiego lotniska w Radomiu, między innymi na trasach do Berlina i Pragi, już za dwa tygodnie uruchomi nowe połączenie ze Lwowem.

– Cieszymy się, że możemy zaoferować naszym pasażerom tę nową trasę. Lwów to piękne miasto i atrakcyjny kierunek podróży dla polskich turystów. Z kolei mieszkańcy Ukrainy zyskają dogodne połączenie z Mazowszem, sercem Polski. Liczymy, że korzystne położenie lotniska w Radomiu, które umożliwia łatwy dojazd do Warszawy, w połączeniu z przystępnymi cenami biletów sprawią, że loty w obie strony będą cieszyły się dużym zainteresowaniem – powiedział Jarosław Chłopecki, dyrektor handlowy SprintAir.

Pierwszy lot zaplanowano na 23 czerwca. 33-miejscowy samolot Saab 340 linii lotniczej SprintAir będzie operował na trasie Lwów-Radom we czwartki oraz niedziele.

Z okazji uruchomienia lotów do Lwowa linia lotnicza wprowadziła do oferty zwiększoną pulę biletów w promocyjnej cenie 149 zł za lot jednej osoby w jedną stronę. Z promocji skorzystają pasażerowie, którzy wybiorą się w podróż do Lwowa w czerwcu.

Bilety na loty SprintAir dostępne są na stronie internetowej przewoźnika – www.sprintair.eu. Rezerwacji i zakupu dokonać można również telefonicznie w Biurze Obsługi Klienta pod numerem telefonu +48 22 212 55 77.

SprintAir SA jest polskim przewoźnikiem lotniczym świadczącym lotnicze usługi transportowe od 2003 roku. Głównym profilem działalności spółki są przewozy cargo oraz chartery lotnicze. Od 2011 roku SprintAir realizuje również rozkładowe operacje pasażerskie na trasie Zielona Góra – Warszawa. W tym roku przewoźnik uruchomił również loty z lotniska regionalnego Olsztyn-Mazury do Krakowa, Berlina i Wrocławia. Z Radomia SprintAir lata na pięciu trasach: Gdańsk, Berlin, Praga, Wrocław oraz, za kilkanaście dni – Lwów. W skład floty przewoźnika wchodzi 11 samolotów Saab 340 oraz dwa samoloty ATR-72.

Źródło: sprintair.eu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

X