EURO 2012 w fotografiach agencji LUFA

EURO 2012 w fotografiach agencji LUFA

Wystawę pt. „EURO 2012 w fotografiach agencji LUFA” można obejrzeć w pomieszczeniu organizacji „Alliance Francaise” (ul. Ohienka, 18a) we Lwowie. Wystawa jest czynna od 2 do 13 sierpnia, od poniedziałku do piątku, w godzinach 10:00-18:00.

Zobaczą państwo najciekawsze fotografie zrobione w okresie EURO 2012 w pięciu miastach-gospodarzach piłkarskiej imprezy (Kijów, Lwów, Donieck, Warszawa, Gdańsk) przez korespondentów agencji LUFA: Wiktora Hurniaka, Petra Zadorożnoho, Mariana Strilciwa, Witalija Grabara i Wadyma Holuba.

Jeszcze tylko przez trzy dni można zobaczyć i przeżyć po raz kolejny emocjonujące migawki z meczów Mistrzostw Europy w Polsce i na Ukrainie. Te zdjęcia są kumulacją pozytywnej atmosfery, która panowała podczas EURO 2012. Widzimy na nich zarówno radość zwycięstwa, jak i gorycz porażki. Uśmiechy jednych i zawiedzione twarzy innych. Tricki piłkarskie i ostre starcia meczowe. To wszystko tworzy magię futbolu, kiedy tysiące kibiców na stadionach, ulicach, placach, w kafejkach, pubach czy po prostu w domu przed telewizorami, oczekują upragnionej bramki dla swojej reprezentacji.

„Wystawa ma na celu przekazanie ducha uroczystości, emocji wiernych fanów i pokazanie jaskrawych sportowych momentów z udziałem gwiazd światowego futbolu” – czytamy w komunikacie prasowym.

Ekspozycja liczy 46 prac, które można będzie kupić po zakończeniu wystawy. Partnerami wystawy fotografii są: „Alliance Francaise” oraz „Art Group”.

Eugeniusz Sało


Obejrzyj galerię:

EURO 2012 w fotografiach

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

X