Rozpoczęto walkę o życie małego Marianka

Rozpoczęto walkę o życie małego Marianka

Rodzice małego Marianka ur. 28.12.2017 r. Andrzej i Jarosława Kobierscy z Żytomierza zwracają się o pomoc w leczeniu dziecka, u którego wykryto neuroblastomę w IV stadium, z przerzutami.

Leczenia dziecka (kilka serii chemioterapii, przeszczep szpiku kostnego) podjął się szpital św. Jana Bożego w Barcelonie, który prognozuje 85% wyleczenia dziecka (na Ukrainie – 25%).

Całościowy koszt leczenia wynosi 309 tys. euro, co dla rodziny dziecka jest nie do udźwignięcia. Pierwsza rata 60 tys. euro została wpłacona i rozpoczęto leczenie. Każdy tydzień leczenia Marianka w Barcelonie będzie wynosił 30 tys. euro. W akcję włączyło się już wielu wolontariuszy i ludzi, pragnących pomóc uratować życie małego Marianka. Dzięki nim udało się uzyskać potrzebną informację, zebrać fundusze i w krótkim czasie wysłać dziecko na leczenie do Barcelony. Wdzięczni za każdą pomoc, rodzice (przykładne, głęboko wierzące i wrażliwe na cierpienie innych małżeństwo) nadal proszą o wsparcie finansowe, również modlitewne w walce o życie swego dziecka.

Numer konta na Ukrainie: Коberskyj Аndrij (ojciec Marianka) 5168 7426 0080 4789

Strona na Facebooku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

X