Oferta pracy

Poszukujemy pracowników na stanowiska związane z obróbką skrawaniem :

Tokarz / Frezer/ Szlifierz / Wytaczarz / Strugacz – maszyny konwencjonalne i CNC

Płaca : od 4 tys. zł netto + premia od wykonanych prac

Miejsce pracy: Katowice, Woj. Śląskie

      Zakres obowiązków: W zakres obowiązków będzie wchodziła obróbka skrawaniem za pomocą maszyn konwencjonalnych i CNC.

Wymagania:

  • doświadczenie w obróbce skrawaniem,
  • umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • umiejętność organizacji pracy,
  • sumienność, odpowiedzialność i kultura osobista,

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze oraz system premiowy.
  • Pomoc w uzyskaniu pozwolenia na pracę
  • Pomoc w zakwaterowaniu

Informujemy, że odpowiedź zostanie wysłana do wybranych kandydatów.

Kontakt :  w języku polskim lub ukraińskim  : pod nr telefonu +48600366674 w godzinach 7.oo – 14.oo

na e-mail:  profum@arg.pl

UKR

Шукаємо працівників на посади пов’язані з механічною обробкою:
Токар/ Фрезерувальник / Шліфувальник / Слюсар/ Столяр  – звичайні верстати та верстати з ЧПУ
Зарплата: від 4 тис злотих нетто + премія за виконану роботу
Місце роботи: Катовіце, Сілезія
Обов’язки:
У коло обов’язків входитиме обробка на звичайних верстатах та верстатах з ЧПК.
Вимоги:

  • досвід обробки,
  • вміння читати технічні креслення,
  • вміння організувати роботу,
  • працьовитість, відповідальність та особиста культура

Ми пропонуємо:

  • Стабільна зайнятість на основі трудового договору в компанії, що динамічно розвивається
  • Приваблива базова заробітна плата та система бонусів.
  • Допомога в отриманні дозволу на роботу
  • Допомога з проживання

Повідомляємо, що відповідь буде надіслано обраним кандидатам.

Контакти:   польською або українською мовою: за телефоном +48 600 366 674 з 7:00 до 14:00
на електронну адресу:  profum@arg.pl

X