Liga Amatorska na kolejny Turniej KG RP

Konsulat Generalny RP we Lwowie ma zaszczyt zaprosić kibiców piłki nożnej na turniej halowy pod nazwą „Ostania taka hala przed Euro 2012”. Zawody zaczną się 25 lutego br. we Lwowie, o godz. 15:00, na hali Halyczyna (daw. Budiwelnyka) przy ul. Kerczyńskiej 8.

 

W zawodach weźmie udział 8 polsko-ukraińskich drużyn z lwowskiego i chmielnickiego obwodu. Rozgrywki zostaną przeprowadzone w formule – przegrany odpada. Wstęp wolny.

 

Ponadto rozegrany zostanie mecz towarzyski między drużynami reprezentacji pracowników KG RP we Lwowie a wspólną drużyną pracowników przedstawicielstw dyplomatycznych innych krajów ze Lwowa.

Jednodniowy turniej jest kontynuacją dwumiesięcznego cyklu rozgrywek piłkarskich w ramach Amatorskiej Ligi Polaków Obwodu Lwowskiego w Piłce Nożnej zorganizowanego przez KG RP we Lwowie w ubiegłym roku. To wydarzenie sportowe odbiło się szerokim echem wśród Polaków na Ukrainie i spowodowało start i dalszy rozwój polskich drużyn we lwowskim okręgu konsularnym. Wtedy Ligę i mecz o puchar Konsula Generalnego wywalczyła drużyna „Junak” z Drohobycza, pod kierownictwem Jerzego Katryniaka. Która z drużyn zaprezentuje się najlepiej na hali?

 

Współfinansowanie imprezy i udział w meczu towarzyskim potwierdzili również rezydenci polskich firm we Lwowie.

 

Serdecznie zapraszamy.

Terminarz gier (po losowaniu):

15.10 „Pogoń” Lwów – „Szansa” Strzelczyska

15.30 „Polonia” Chmielnicki – „Junak” Drohobycz

15.50 „Skała” Mościska – „Korona” Sambor

16.10 „Don Bosko” Bóbrka – „Białe Orły” Łanowice

16.30 I półfinał

16.50 II półfinał

17.30 Uroczyste otwarcie turnieju

17.45 Towarzyski mecz reprezentacji Konsulatu Generalnego RP we Lwowie – Reprezentacja Konsulatu Generalnego Ukrainy w Lublinie

 

18.20 Mecz o III miejsce

18. 45 Finał

Jednocześnie KG RP we Lwowie odcina się od ewentualnych happeningów organizowanych przez organizację Femen, mogących mieć miejsce podczas turnieju.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

X