Zapraszamy do wzięcia udziału

Zaproszenie do udziału w

III Festiwalu Biegowym Forum Ekonomicznego

 

Stowarzyszenie „Wspólnota Polska” oraz Fundacja Instytut Studiów Wschodnich zapraszają Polaków na stałe mieszkających zagranicą do udziału w III Festiwalu Biegowym Forum Ekonomicznego, który odbędzie się w dniach 7–9 września 2012 roku. Będą to biegi finałowe podsumowujące cykl 26 biegów, które odbyły się przez cały 2012 rok w całej Polsce.

 

Festiwal Biegów to jedno z największych wydarzeń sportowych dla rodzin w Polsce. Skierowany jest zarówno do amatorów jak i zawodowych biegaczy, a jego ideą jest połączenie aktywności fizycznej z rywalizacją sportową. W roku 2012 Festiwal Biegów obejmie 30 biegów, rozgrywanych w całej Polsce. Na zwycięzców poszczególnych klasyfikacji w kategorii kobiet i mężczyzn czekają bardzo atrakcyjne nagrody finansowe. Zwycięzcy klasyfikacji zostaną wyłonieni podczas biegów finałowych w Krynicy Zdrój w dniach od 7 do 9 września 2012.

 

Biegi Festiwalowe będą odbywały się w Krynicy Zdrój, Muszynie oraz Bardejov(ie). Organizatorzy Festiwalu Biegowego zarezerwowali część bezpłatnych miejsc startowych (opłacone: opłata startowa, zakwaterowanie i wyżywienie oraz częściowo transport) specjalnie dla Polonii i Polaków mieszkających za granicą. Warunkiem uczestnictwa w ramach bezpłatnych, przyznanych dla Polaków i Polonii przez organizatora miejsc jest:

– ukończenie (do dnia 7 września 2012 r.) 18 lat,

– pochodzenie polskie – stały pobyt za granicą Polski lub student uczący się w Polsce

– chęć i możliwość udziału w Biegu Polonii na dystansie 10 km (Życiowa dziesiątka TAURONA)

 

Zapraszamy do wzięcia udziału w tej wspaniałej imprezie sportowej, będącej również okazją do umacniania więzi z Ojczyzną!

 

Osoby zainteresowane uczestnictwem w imprezie prosimy o przysyłanie zgłoszeń do 18 czerwca 2012 roku, wg formularza, na adres mailowy:

m.guzowski@swp.org.pl

 

W zgłoszeniu prosimy podać:

Imię i nazwisko;

Wiek i datę urodzenia;

Kraj i miejsce zamieszkania;

Potwierdzenie polskiego pochodzenia (np. tak, potwierdzam);

Wstępne potwierdzenie, w którym biegu weźmie się udział (np. Bieg Polonii, bieg górski 33 km, Bieg Kobiet);

Numer telefonu.

 

Więcej informacji:

Festiwal Biegowy Forum Ekonomicznego

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

X