Z Krakowa i Wrocławia do Lwowa szybko i tanio!

Z Krakowa i Wrocławia do Lwowa szybko i tanio!

Eurolot otworzy nowe połączenia ze Lwowa do Krakowa i Wrocławia. Pierwsze loty odbędą się już 16 maja.

 

Rejsy do Krakowa będą odbywać się cztery razy w tygodniu – w poniedziałek, środę piątek i niedzielę. Do Wrocławia – dwa razy – w środę i niedzielę.

„Już 16 maja o 12:30 we Lwowie wyląduje samolot z Krakowa, a o 13:00 – z Wrocławia”, – podała w wydziale prasowym międzynarodowego lotniska im. Daniela Halickiego Halina Winarczyk.

Podróż ze Lwowa do Wrocławia zajmie mniej niż dwie godziny. „Nowe rejsy ze Lwowa do Krakowa i Wrocławia będą łączyć nasze najpiękniejsze miasta w tej części Europy. Cieszymy się, że możemy zaproponować naszym klientom podróż w komfortowych warunkach”, – powiedział Mariusz Dąbrowski, prezes Eurolotu.

Polskie linie lotnicze kuszą podróżnych cenami biletów – najtańszy kosztuje 48 euro. Dzieci w wieku do dwóch lat podróżują gratis, a młodzież do 18 lat – ze zniżką 50%. Przewoźnik nie pobiera dodatkowych opłat za bagaż. Pasażer może przewieść 20 kg bagażu i 6 kg bagażu ręcznego. „Nasze ceny nie zawierają dodatkowych opłat. Propozycja Eurolotu różni się od ofert innych tanich linii tym, że łączymy atrakcyjne ceny z komfortem podróży”, – dodaje Mariusz Dąbrowski.

Warto wspomnieć, że wiodący tani przewoźnik europejski – Ryanair z Irlandii również planuje bezpośrednie rejsy do Lwowa i Doniecka z Francji i Anglii, zaś azerskie linie AZAL wprowadzą wkrótce rejsy na trasie Baku – Lwów.

Inf. własna

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

X