Wkrótce Dni Europy w Łucku

18-19 maja 2012 r., o godz. 17:00 na Łuckim zamku zostanie przeprowadzony VІІІ Międzynarodowy Festiwal Folkowo-Jazzowy „Music Dialogues 2012”. Zamówienie biletów: +380504385829. Koszt – 50 hrywien z osoby.

 

Zespoły 18.05.2012:

1. „Jack Drum Arts” Wielka Brytania;
2. Quartet saxofon – „Jazz-Time” Ukraina;
3. Mlada – „Ethno Fantasy Projekt” Ukraina;
4. Jazz-quintet Tarasa Bakowskiego i W. Kolesnikow, Ukraina – Polska;
5. Angela Gabor Trio, Польща;
6. Projekkt „Art-Moldova”, Ukraina – Mołdawia;

Zespoły 19.05.2012:

7. Oktet „Double voice” (a capella), Ukraina;
8. „Fusion friends” Ukraina;
9. „Tolhaje”, Polska;
10. Jazz-quintet „Orchestra Vito”, Ukraina;
11. Folk-projekt „MUZZART”, Białoruś.

Луцький джазовий клуб представляє:

Організатори Волинське молодіжне громадське об’єднання «Єднання», ВОГО „Фонд місцевого розвитку” та Благодійний фонд «Співдружність-Волинь» запланували провести 18-19 травня 2012 р. VІІІ Міжнародний джазовий фестиваль «Музичні діалоги 2012» приурочений до святкування Днів Європи в Україні.

Фестиваль відбувається під патронатом голови облдержадміністрації Бориса Клімчука та за сприяння: Генерального Консульства Республіки Польща в м. Луцьку, Управління культури Волинської облдержадміністрації та Луцької міської ради, Модерн-експо, Кромберг енд Шуберт, Благодійного фонду Василя Токарського, компанії „Новелла”, Інформаційні партнери: Волинська держтелерадіокомпанія та інтернет портал „Волинські новини”.

Фестиваль традиційно відбуватиметься у Луцькому замку XIV століття — знаковому місці для нашого міста, адже саме тут у XV ст. відбувся З’їзд європейських монархів. Замок символізує собою єднання України з Європою, тому його було обрано для проведення фестивалю, метою якого є популяризація української та зарубіжної джазової музики, інтеграція української музики до системи культурних цінностей Європи.

Метою нашого фестивалю є ілюстрація актуальних напрямків світового фестивального руху та перенесення кращих його традицій в Україну, створення української фестивальної культури. У Фестивалі візьмуть участь професійні колективи з України, Польщі, Білорусії, Молдови та Великобританії. На фестивалі заплановані музичні сюрпризи, а в кінці фестивалю обов’язково джем-сейшен!!!

Крім того, спільний проект, який ми втілимо з британськими колегами, мистецькою організацією «Jack Drum Arts» у травні 2012 року, відбудеться в рамках джаз-фольк фестивалю «Музичні діалоги 2012». Проект передбачає виготовлення та встановлення в Луцьку (Луцькому Замку!) так званої «звукової скульптури» ― перкусійного інструменту, що не має аналогів в Україні, оскільки є результатом досліджень Патріка Бартона, музиканта, який приїде до Луцька у складі делегації британських митців. А також, проведення майстер-класів для дітей різного віку та музикантів. Лише наші організації можуть запропонувати лучанам унікальну можливість здобуття нових знань та досвіду.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

X