Wkrótce Dni Europy w Łucku

18-19 maja 2012 r., o godz. 17:00 na Łuckim zamku zostanie przeprowadzony VІІІ Międzynarodowy Festiwal Folkowo-Jazzowy „Music Dialogues 2012”. Zamówienie biletów: +380504385829. Koszt – 50 hrywien z osoby.

 

Zespoły 18.05.2012:

1. „Jack Drum Arts” Wielka Brytania;
2. Quartet saxofon – „Jazz-Time” Ukraina;
3. Mlada – „Ethno Fantasy Projekt” Ukraina;
4. Jazz-quintet Tarasa Bakowskiego i W. Kolesnikow, Ukraina – Polska;
5. Angela Gabor Trio, Польща;
6. Projekkt „Art-Moldova”, Ukraina – Mołdawia;

Zespoły 19.05.2012:

7. Oktet „Double voice” (a capella), Ukraina;
8. „Fusion friends” Ukraina;
9. „Tolhaje”, Polska;
10. Jazz-quintet „Orchestra Vito”, Ukraina;
11. Folk-projekt „MUZZART”, Białoruś.

Луцький джазовий клуб представляє:

Організатори Волинське молодіжне громадське об’єднання «Єднання», ВОГО „Фонд місцевого розвитку” та Благодійний фонд «Співдружність-Волинь» запланували провести 18-19 травня 2012 р. VІІІ Міжнародний джазовий фестиваль «Музичні діалоги 2012» приурочений до святкування Днів Європи в Україні.

Фестиваль відбувається під патронатом голови облдержадміністрації Бориса Клімчука та за сприяння: Генерального Консульства Республіки Польща в м. Луцьку, Управління культури Волинської облдержадміністрації та Луцької міської ради, Модерн-експо, Кромберг енд Шуберт, Благодійного фонду Василя Токарського, компанії „Новелла”, Інформаційні партнери: Волинська держтелерадіокомпанія та інтернет портал „Волинські новини”.

Фестиваль традиційно відбуватиметься у Луцькому замку XIV століття — знаковому місці для нашого міста, адже саме тут у XV ст. відбувся З’їзд європейських монархів. Замок символізує собою єднання України з Європою, тому його було обрано для проведення фестивалю, метою якого є популяризація української та зарубіжної джазової музики, інтеграція української музики до системи культурних цінностей Європи.

Метою нашого фестивалю є ілюстрація актуальних напрямків світового фестивального руху та перенесення кращих його традицій в Україну, створення української фестивальної культури. У Фестивалі візьмуть участь професійні колективи з України, Польщі, Білорусії, Молдови та Великобританії. На фестивалі заплановані музичні сюрпризи, а в кінці фестивалю обов’язково джем-сейшен!!!

Крім того, спільний проект, який ми втілимо з британськими колегами, мистецькою організацією «Jack Drum Arts» у травні 2012 року, відбудеться в рамках джаз-фольк фестивалю «Музичні діалоги 2012». Проект передбачає виготовлення та встановлення в Луцьку (Луцькому Замку!) так званої «звукової скульптури» ― перкусійного інструменту, що не має аналогів в Україні, оскільки є результатом досліджень Патріка Бартона, музиканта, який приїде до Луцька у складі делегації британських митців. А також, проведення майстер-класів для дітей різного віку та музикантів. Лише наші організації можуть запропонувати лучанам унікальну можливість здобуття нових знань та досвіду.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

X