Wielkanocne paczki dla przedszkolaków

Wielkanocne paczki dla przedszkolaków

Towarzystwo Miłośników Lwowa (oddział w Katowicach) przekazało paczki wielkanocne dla polskich grup w przedszkolach nr 48 i nr 131 we Lwowie oraz przedszkolu w Krysowicach.

– Towarzystwu Miłośników Lwowa w Katowicach wspólnie z przedszkolami z Katowic udało się zebrać upominki dla przedszkolaków ze Lwowa i obwodu. W paczkach są ciasteczka, lizaki w formie pisanek, kredki, farby, puzzle, kolorowanki i inne potrzebne rzeczy do zajęć plastycznych. Pogoń Lwów pomogła rozwieźć paczki do przedszkoli – powiedział prezes LKS Pogoń Lwów Marek Horbań.

Pogoń Lwów zawsze chętnie bierze udział w akcjach charytatywnych, jest organizatorem imprez dla dzieci i młodzieży, współpracuje z polskimi organizacjami w Polsce i na Ukrainie.

Wychowawczyni polskich grup przedszkolnych Jolanta Szymańska z przedszkola nr 48, Olga Krankowska z przedszkola nr 131 we Lwowie oraz siostry służebniczki NMP w Krysowicach serdecznie dziękowały za nieoczekiwane prezenty. Zaznaczyły, że zestawy do rysowania bardzo się przydadzą przedszkolakom.

Eugeniusz Sało

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

X