Pogoń Lwów zwycięzcą I Międzynarodowego Turnieju Mikołajkowego ArmadaCup 2018

-a A+

W turnieju wzięło udział sześć drużyn dziecięcych reprezentujących następujące kluby: AP 21 Kraków, Tarnowska Akademia Piłkarska, Polonia Przemyśl, Hałyczyna Lwów, Pride Lwów oraz Pogoń Lwów. Turniej odbył się w Medyce w dniu 8 grudnia.

Wyniki meczów turnieju:

Polonia Przemyśl – Pogoń Lwów 0-1
Hałyczyna Lwów – AP 21 1-2
Polonia Przemyśl – TAP 2-2
Pride Lwów – Hałyczyny Lwów 1-0
TAP – Pogoń Lwów 0-2
Praid Lwów – AP 21 2-3
Hałyczyna Lwów – Pogoń Lwów 1-2
TAP – Pride Lwów 2-0
AP 21 – Polonia Przemyśl 1-0
Hałyczyna Lwów – TAP 0-0
Pogoń Lwów – Pride Lwów 1-0
Polonia Przemyśl – Hałyczyna Lwów 0-1
Pogoń Lwów – AP 21 1-1
Polonia Przemyśl – Pride Lwów 2-0
AP 21 – TAP 2-1

Organizatorem turnieju był Lwowski Klub Sportowy POGOŃ. Honorowym gościem sportowej imprezy był Mirosław Szymkowiak, wielokrotny reprezentant Polski i mistrz Polski w barwach Wisły Kraków i Widzewa Łódź, który wręczył nagrody i upominki uczestnikom I Międzynarodowego Turnieju ArmadaCup 2018. Puchar Turnieju wręczył prezes zarządu Spółki ArmadaFinanse SA – Tomasz Zapiór.

W imieniu Lwowskiego Klubu Sportowego POGOŃ składamy serdeczne podziękowania wszystkim przybyłym drużynom piłkarskim, sponsorom Turnieju: spółce Armada Finanse SA, Krakowskiemu Bankowi Spółdzielczemu oraz fundacji Wawel z Rodziną i firmie Wawel za wsparcie rzeczowe i finansowe.

Dziękujemy również Mirosławowi Szymkowiakowi, wielokrotnemu reprezentantowi Polski, prezesowi Spółki Armada Finanse Tomaszowi Zapiórowi oraz wiceprezesowi Pawłowi Zapiórowi za przybycie na nasz Turniej.

Wyrazy podziękowania składamy także konsulowi generalnemu RP we Lwowie za pomoc w sprawnej przeprawie ukraińskich drużyn przez granicę.

Za pomoc w organizacji I Międzynarodowego Turnieju Mikołajkowego ArmadaCup 2018 r. kierujemy podziękowania pracownikom spółki Armada Finanse na czele z Dominiką Sterlińską.

Źródło: pogon.lwow.net


Obejrzyj zdjęcia: Pogoń Lwów zwycięzcą I Międzynarodowego Turnieju Mikołajkowego ArmadaCup 2018

Projekt współfinansowany w ramach sprawowania opieki Senatu Rzeczypospolitej Polskiej nad Polonią i Polakami za granicą za pośrednictwem Fundacji Wolność i Demokracja.

©2011-2019 Wszelkie prawa zastrzeżone
Warunkiem zgody na przedruk całości lub części artykułow i informacji zamieszczonych na naszym portalu jest powołanie się na Kurier Galicyjski. Za treść ogłoszeń, oświadczeń i reklam redakcja nie ponosi odpowiedzialności i pozostawia sobie prawo do skrótów nadesłanych tekstów. Zamieszczamy również teksty, treść których nie odpowiada poglądom redakcji.