Juniorzy Pogoni Lwów po raz drugi mistrzami Premier Ligi Obwodu Lwowskiego

-a A+

Juniorzy lwowskiej Pogoni po niedzielnej wygranej z FC Feniks-Stefano Pidmonastyr 5:0 zdobyli Mistrzostwo Premier Ligi Obwodu Lwowskiego. To drugie z rzędu mistrzostwo juniorów.

Przez cały sezon młodzi pogończycy prezentowali równą grę, zwyciężając prawie w każdym meczu. W niektórych meczach nawet z przewagą pięciu – sześciu bramek. W 27 meczach zdobyli 61 punktów.

Prezes Pogoni Lwów Marek Horbań nie ukrywał zadowolenia, dziękując młodym piłkarzom oraz sztabowi trenerskiemu.

- Dziękujemy młodym zawodnikom i trenerowi Dmytrowi Łobasiuku za dobrą pracę. W trakcie całego sezonu juniorzy Pogoni zaliczyli 19 zwycięstw, 5 remisów i tylko jedną porażkę. Przypomnę, że w ubiegłym roku Pogoń również zdobywała mistrzostwo. A w roku 2016 była wicemistrzem i zdobywcą Pucharu Lwowa - podsumował prezes lwowskiej Pogoni.

Seniorzy lwowskiej Pogoni kończą sezon na 9 miejscu.

Eugeniusz Sało

Obejrzyj zdjęcia: Juniorzy Pogoni Lwów po raz drugi mistrzami Premier Ligi Obwodu Lwowskiego

Projekt współfinansowany w ramach sprawowania opieki Senatu Rzeczypospolitej Polskiej nad Polonią i Polakami za granicą za pośrednictwem Fundacji Wolność i Demokracja.

©2011-2019 Wszelkie prawa zastrzeżone
Warunkiem zgody na przedruk całości lub części artykułow i informacji zamieszczonych na naszym portalu jest powołanie się na Kurier Galicyjski. Za treść ogłoszeń, oświadczeń i reklam redakcja nie ponosi odpowiedzialności i pozostawia sobie prawo do skrótów nadesłanych tekstów. Zamieszczamy również teksty, treść których nie odpowiada poglądom redakcji.