Program stypendialny dla osób polskiego pochodzenia studiujących za granicą

Uprzejmie informujemy, że Fundacja „Pomoc Polakom na Wschodzie” wznowiła program stypendialny dla osób polskiego pochodzenia, kontynuujących swoją edukację na uczelniach wyższych w kraju, którego są obywatelami. Przypominamy, że program ten swego czasu był prowadzony przez Fundację „Semper Polonia”.

Więcej informacji o „Programie stypendialnym dla osób polskiego pochodzenia studiujących za granicą” znajduje się pod adresem: http://pol.org.pl/…/program-stypendialny-dla-osob-polskieg…/ Tam też znajdą Państwo regulamin i wniosek stypendialny.

Wnioski należy składać do 16 października 2017 roku. Można je również składać za pośrednictwem Konsulatu Generalnego RP we Lwowie w nieprzekraczalnym terminie do 12 października 2017 roku. W tym celu trzeba się skontaktować z Konsulatem telefonicznie (numer 032 295-79-74) lub drogą mailową (lwow.kg.legitymacje@msz.gov.pl)

Uwaga dodatkowa. „Program stypendialny dla osób polskiego pochodzenia studiujących za granicą” ma być kontynuowany także w kolejnych semestrach. W związku z tym zachęcamy kandydatów do otrzymania takiego stypendium do informacyjnego kontaktu z Konsulatem (telefon i mail – jak wyżej) także po upływie terminu składania wniosków.

Źródło: lwow.msz.gov.pl

Więcej informacji na stronie Fundacji: Program stypendialny dla osób polskiego pochodzenia studiujących za granicą – ROZPOCZĘLIŚMY NABÓR WNIOSKÓW

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

X