Pola Nadziei na Ukrainie

Szanowni Państwo!

W imieniu Zarządu Stowarzyszenia Polskich Przedsiębiorców Ziemi Lwowskiej zapraszamy dołączyć się do wiosennej akcji „Pola Nadziei na Ukrainie” która jest częścią projektu „Tożsamość mojego narodu jest moją tożsamością”. Wyżej wymieniony projekt w 2018 roku jest poświęcony Jubileuszowi 100-lecia odzyskania przez Polskę Niepodległości.

Wiosenna akcja „Pola Nadziei na Ukrainie” jest kontynuacją projektu, który rozpoczął się w 2015 roku. Celem projektu jest szerzenie idei pomocy chorym onkologicznie ludziom oraz uwrażliwienie dzieci, młodzieży i dorosłych na potrzeby osób chorych i ich rodzin. Żonkile są międzynarodowym symbolem nadziei. Przypominają nam o ludziach cierpiących, oczekujących naszej pomocy i opieki w trudnym okresie odchodzenia z tego świata.

Poszerzając w tym roku teren realizacji projektu zapraszamy wszystkich chętnych dołączyć się do wyżej wymienionego przedsięwzięcia i, rozprowadzając informacje w swoim środowisku lokalnym, zachęcić do uczestnictwa szkoły ogólnokształcące, a także organizacje pozarządowe w celu promocji projektu. Dzięki danej akcji charytatywnej mamy możliwość kształtowania moralnych postaw dzieci, młodzieży i dorosłych. Dajmy dobry przykład, stwórzmy wspólnie łańcuch nadziei. Nie bądźmy obojętni, odbudujmy razem obraz współczesnego człowieka.

Więcej informacji można uzyskać pod numerami telefonów: 0935048811, 0680100632.

Niezbędne druki, które należy wypełnić by dołączyć do akcji, zostaną przesłane Państwu po zgłoszeniu się do udziału w akcji drogą elektroniczną:
asocjacja_appzl@o2.pl

Z wyrazami szacunku
Komitet organizacyjny

Kierownik biura
Renata Bazylewa
tel.: +38(032) 276-09-96,
kom:+38(067)794-54-80,
email:
asocjacja_appzl@o2.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

X