Pogoń zakończyła sezon ligowy przegraną z „Feniksem”

W niedzielę, 29 października o godz. 15:00, Pogoń Lwów zagrała swój ostatni mecz ligowy. W Podmonasterzu piłkarze ze Lwowa zmierzyli się z „Feniks-Stefano”.

Wygrana Pogończyków gwarantowała zajęcie czwartego miejsca w tabeli. Pomimo dobrego dla Pogoni początku meczu i strzeleniu szybkiej bramki w 3 minucie, Pogończykom nie udało się utrzymać przewagi w spotkaniu. Tuż przed gwizdkiem na przerwę „Feniks” strzelił wyrównującą bramkę „do szatni”, a w drugiej połowie meczu, w udanych kontratakach, gospodarze strzelili jeszcze trzy bramki. W końcówce meczu Pogoń strzeliła drugą bramkę, która podsumowała wynik spotkania 4:2 dla gospodarzy.

Pogoń zajmuje 6 miejsce w tabeli. W przypadku wygranej FC „Sambor” z „Feniks-Stefano” w dniu 5 listopada może utracić ją, plasując się na 7 miejscu.

Natomiast juniorzy Pogoni wygrali swój mecz z „Feniks-Stefano” 3:2, zdobywając mistrzostwo Premier Ligi obwodu Lwowskiego.

Źródło: pogon.lwow.net