Pod choinką u mikrusów

Pod choinką u mikrusów

21 grudnia był niezwykle radosnym dniem w przedszkolu nr 48 przy ul. Meteorologicznej we Lwowie. Przedszkolaki z polskiej grupy Mikrusy przygotowały urocze noworoczne święto dla swoich rodziców.

Głównymi bohaterami święta były laleczki i pajacyki, wśród których w pewnym momencie pojawił się gość – mały, pogodny diabełek. Maluchy z zapałem recytowały wierszyki, śpiewały piosenki i tańczyły. No i oczywiście nie zabrakło zabaw ruchowych typu „Kto jest szybszy” lub „Stary niedźwiedź”.

Widzowie docenili ogrom pracy nauczycielek – przygotowały bowiem spotkanie pracując z dziećmi, opracowały scenografię i kostiumy. Małym aktorom należą się z kolei pochwały za pokonanie tremy, wczucie się w role, a przede wszystkim za umiejętność działania w zespole. Dzięki wychowawczyniom dzieci stworzyły bardzo efektowne widowisko. Maluchów nagrodzono brawami oraz prezentami z pod choinki.

Za możliwość uczestniczenia w tym niezwykłym przedstawieniu serdecznie podziękowania wraz z najlepszymi życzeniami na każdy dzień Nowego Roku paniom Jolancie Szymańskiej, Elżbiecie Kapuścinej oraz Wierze Bożenowej składają wdzięczni rodzice.

Katarzyna Kuc

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

X