Pod choinką u mikrusów

Pod choinką u mikrusów

21 grudnia był niezwykle radosnym dniem w przedszkolu nr 48 przy ul. Meteorologicznej we Lwowie. Przedszkolaki z polskiej grupy Mikrusy przygotowały urocze noworoczne święto dla swoich rodziców.

Głównymi bohaterami święta były laleczki i pajacyki, wśród których w pewnym momencie pojawił się gość – mały, pogodny diabełek. Maluchy z zapałem recytowały wierszyki, śpiewały piosenki i tańczyły. No i oczywiście nie zabrakło zabaw ruchowych typu „Kto jest szybszy” lub „Stary niedźwiedź”.

Widzowie docenili ogrom pracy nauczycielek – przygotowały bowiem spotkanie pracując z dziećmi, opracowały scenografię i kostiumy. Małym aktorom należą się z kolei pochwały za pokonanie tremy, wczucie się w role, a przede wszystkim za umiejętność działania w zespole. Dzięki wychowawczyniom dzieci stworzyły bardzo efektowne widowisko. Maluchów nagrodzono brawami oraz prezentami z pod choinki.

Za możliwość uczestniczenia w tym niezwykłym przedstawieniu serdecznie podziękowania wraz z najlepszymi życzeniami na każdy dzień Nowego Roku paniom Jolancie Szymańskiej, Elżbiecie Kapuścinej oraz Wierze Bożenowej składają wdzięczni rodzice.

Katarzyna Kuc

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

X