Olimpiada Literatury i Języka Polskiego 2020 – etap okręgowy

-a A+

W dniach 15-16 lutego 2020 roku we Lwowie w szkole nr 24 (ul. Konyskoho 4) odbędzie się etap okręgowy Olimpiady Literatury i Języka Polskiego.

Wszyscy chętni do wzięcia udziału w etapie okręgowym powinni wypełnić „Zgłoszenie uczestnika olimpiady 2020” i przesłać je do KG RP we Lwowie wyłącznie drogą elektroniczną (plik excel do pobrania na stronie Konsulatu Generalnego RP we Lwowie) na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (w temacie wiadomości należy wpisać „OLiJP – etap okręgowy 2020”) w nieprzekraczalnym terminie do 7 lutego 2020 r.

Zasady Olimpiady Literatury I Języka Polskiego (Poza Krajem)

Projekt współfinansowany w ramach sprawowania opieki Senatu Rzeczypospolitej Polskiej nad Polonią i Polakami za granicą za pośrednictwem Fundacji Wolność i Demokracja.

©2011-2020 Wszelkie prawa zastrzeżone
Warunkiem zgody na przedruk całości lub części artykułow i informacji zamieszczonych na naszym portalu jest powołanie się na Kurier Galicyjski. Za treść ogłoszeń, oświadczeń i reklam redakcja nie ponosi odpowiedzialności i pozostawia sobie prawo do skrótów nadesłanych tekstów. Zamieszczamy również teksty, treść których nie odpowiada poglądom redakcji.