Dyktando z języka polskiego na Ukrainie

-a A+

Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w VI Ogólnoukraińskim Dyktandzie.

Tegoroczna edycja Dyktanda odbędzie się 18 maja (sobota) 2019 roku we Lwowie, w Kijowie, Chmielnickim, Charkowie, Winnicy, Kropywnyckim, Żytomierzu, Czerniowcach, Równem oraz 19 maja (niedziela) w Odessie.

Wszystkich chętnych – bez żadnych ograniczeń – zapraszamy do rejestracji poprzez przesłanie zgłoszenia na adres e-mail organizatorów. Adresy e-mailowe, na które należy przysyłać zgłoszenia, znajdują się w Regulaminie Dyktanda. Zgłoszenia przyjmowane będą do 13 maja br.

Ewentualne pytania prosimy kierować na adresy e-mailowe organizatorów lub: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Projekt współfinansowany w ramach sprawowania opieki Senatu Rzeczypospolitej Polskiej nad Polonią i Polakami za granicą przez Senat RP i Fundację Wolność i Demokracja.

Projekt współfinansowany w ramach sprawowania opieki Senatu Rzeczypospolitej Polskiej nad Polonią i Polakami za granicą za pośrednictwem Fundacji Wolność i Demokracja.

©2011-2019 Wszelkie prawa zastrzeżone
Warunkiem zgody na przedruk całości lub części artykułow i informacji zamieszczonych na naszym portalu jest powołanie się na Kurier Galicyjski. Za treść ogłoszeń, oświadczeń i reklam redakcja nie ponosi odpowiedzialności i pozostawia sobie prawo do skrótów nadesłanych tekstów. Zamieszczamy również teksty, treść których nie odpowiada poglądom redakcji.