Firma odzieżowa zatrudni wykwalifikowanego technologa odzieżowego z doświadczeniem w zawodzie

-a A+

Firma odzieżowa IPACO Sp. z o.o., Wysokie, ul. Brzeska 4, 21-560 Międzyrzec Podlaski, Polska, tel. 0048 83 3714404, www.ipaco.com.pl zatrudni wykwalifikowanego technologa odzieżowego z doświadczeniem w zawodzie.

Do zadań technologa należeć będzie nadzór nad wydajnością produkcyjną oraz udział w ustalaniu norm produkcyjnych i obliczaniu akordu produkcyjnego.

Oferujemy stałe zatrudnienie na umowę o pracę, wynagrodzenie 3000 PLN oraz bezpłatne zakwaterowanie.

Prosimy o przesyłanie pisemnych podań w języku rosyjskim lub polskim na adres siedziby firmy lub e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (temat maila: technolog). 

Projekt współfinansowany w ramach sprawowania opieki Senatu Rzeczypospolitej Polskiej nad Polonią i Polakami za granicą za pośrednictwem Fundacji Wolność i Demokracja.

©2011-2019 Wszelkie prawa zastrzeżone
Warunkiem zgody na przedruk całości lub części artykułow i informacji zamieszczonych na naszym portalu jest powołanie się na Kurier Galicyjski. Za treść ogłoszeń, oświadczeń i reklam redakcja nie ponosi odpowiedzialności i pozostawia sobie prawo do skrótów nadesłanych tekstów. Zamieszczamy również teksty, treść których nie odpowiada poglądom redakcji.