Credit Agricole wprowadza ofertę dla obywateli Ukrainy

Bank Credit Agricole uruchamia ofertę dedykowaną obywatelom Ukrainy. Wszystkie dokumenty niezbędne do otwarcia kont, a także pełna informacja o opłatach dostępne są w języku ukraińskim. Bank oferuje także atrakcyjne warunki przelewów SWIFT.

W związku z rosnącym zainteresowaniem Ukraińców pracą w Polsce, Credit Agricole zdecydował się na wyjście naprzeciw potrzebom tej grupy klientów i przygotował dla nich specjalną ofertę. Wszyscy obywatele Ukrainy, także ci, którzy nie mają statusu rezydenta Unii Europejskiej, mogą już korzystać ze wszystkich produktów i usług bankowych takich jak: konta osobiste, depozyty oszczędnościowe czy kredyty. Bank oferuje także atrakcyjne warunki cenowe dla przelewów międzynarodowych SWIFT (jeden przelew miesięcznie bezpłatnie do dowolnego banku na Ukrainie).

Ukraińcy mogą otwierać rachunki we wszystkich placówkach bankowych oraz partnerskich Credit Agricole w całej Polsce. Podstawą do rozpoczęcia współpracy z bankiem jest paszport i dokument potwierdzający legalność pobytu na terenie RP.

– Oferta w językach obcych – oprócz ukraińskiego także w angielskim i francuskim – jest naturalną odpowiedzią na rosnącą liczbę obcokrajowców w Polsce Są oni naszymi potencjalnymi klientami. Nasza propozycja ma na celu ułatwienie im funkcjonowania w Polsce – mówi Marcin Data, dyrektor ds. produktów oszczędnościowych i daily banking Credit Agricole. – Cała nasza oferta, a także dokumentacja i tabela opłat i prowizji, prezentowana jest w języku ukraińskim zarówno na ulotkach w naszych oddziałach, jak i na stronie internetowej. Dzięki temu każdy Ukrainiec może łatwo dowiedzieć się jak otworzyć konto w naszym banku, albo gdzie znaleźć najbliższy oddział.

Oferta dostępna jest od początku listopada. Promowana jest m.in. w pociągach i autobusach na trasach popularnych wśród obywateli Ukrainy. Wsparciem kampanii będą także billboardy oraz działania w Internecie.

Liczba legalnie zatrudnianych w Polsce obcokrajowców wzrasta – wynika z komunikatu Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Pod koniec czerwca formalnie pracę podjęło 270 tys. osób z Ukrainy. To ponad 75 tys. więcej niż w roku ubiegłym. Obywatele tego kraju stanowią obecnie dominującą grupę pracowników wśród mniejszości zamieszkujących Polskę. Według Ukraińskiego Centrum Analiz, w kwietniu 2017 r. w Polsce pracowało 1,2 mln obywateli Ukrainy, pod koniec 2017 r. liczba ta może wzrosnąć do 2 mln.

Credit Agricole Bank Polska należy do Grupy Crédit Agricole, która jest jedną z największych grup finansowych w Europie. Jest on bankiem uniwersalnym, oferującym różnorodne produkty dopasowane do potrzeb klientów. Według badań: TNS Polska oraz Millward Brown Credit Agricole jest najchętniej polecanym bankiem w Polsce. Jest również najczęściej wybieranym bankiem przy przenoszeniu konta.

Credit Agricole Bank Polska S.A.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

X