Apel do absolwentów Fundacji SEMPER POLONIA

Apel do absolwentów Fundacji SEMPER POLONIA

Drodzy absolwenci programu stypendialnego Fundacji SEMPERP POLONIA, wobec wstrzymania przez MSZ RP dofinansowania programu stypendialnego i starań o jego przywrócenie, planujemy przedstawić szefowi polskiej dyplomacji Radosławowi Sikorskiemu efekty i bilans 15 lat opieki Fundacji nad studentami polskiego pochodzenia, kształcącymi się w krajach zamieszkania.

Wskazując z imienia i nazwiska wszystkie te osoby, które dzięki naszemu wsparciu w okresie studiów osiągnęły życiowe szczyty, chcemy przekonać MSZ, że nadal warto wspierać studentów polskiego pochodzenia z różnych państw. Prosimy Was o wsparcie działań SEMPER POLONIA na rzecz waszych młodszych kolegów.

Dlatego prosimy Was – odnówcie swój kontakt z Fundacją. Zaktualizujcie numery swoich telefonów, adresy e-mail. Poinformujcie nas jak potoczyły się wasze życiowe losy po zakończeniu studiów. Niech wasza historia stanie się przyczynkiem do przywrócenia stypendiów SEMPER POLONIA i jednocześnie życiowym drogowskazem dla obecnych i przyszłych pokoleń na świecie.

Piszcie na adres:

grogowski@iuve.pl

Dzwońcie pod numer:

+48-505-66-77

Przyszłość waszych młodszych kolegów jest także i w Waszych rękach.

Rada, zarząd i pracownicy Fundacji SEMPER POLONIA

lwowksp.at.ua

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

X