Prezydent Ukrainy pogratulował zwycięstwa Andrzejowi Dudzie

-a A+

Zwycięstwa w drugiej turze wyborów prezydenckich pogratulował Andrzejowi Dudzie prezydent Ukrainy Wołodymyr Zełenski. Zaprosił prezydenta Polski na Ukrainę. – Razem jesteśmy silniejsi! – przekonuje Zełenski.

Gratulację Andrzejowi Dudzie przekazał prezydent Ukrainy Wołodymyr Zełenski. – Życzę Polsce pod przewodnictwem Pana Prezydenta dalszych sukcesów i pomyślności – napisał na Twitterze.

Andrzej Duda został zaproszony na Ukrainę, „aby dalej kontynuować owocną współpracę”.

Źródło: twitter.com/ZelenskyyUa

Czytaj także: Andrzej Duda wygrywa wybory prezydenckie

Projekt finansowany ze środków Kancelarii Prezesa Rady Ministrów w ramach zadania publicznego dotyczącego pomocy Polonii i Polakom za granicą

 

Projekt „Polska Platforma Medialna Ukraina” realizowany przez Fundację Wolność i Demokracja

 

Publikacja wyraża jedynie poglądy autora/ów i nie może być utożsamiana z oficjalnym stanowiskiem Kancelarii Prezesa Rady Ministrów

©2011-2020 Wszelkie prawa zastrzeżone
Warunkiem zgody na przedruk całości lub części artykułow i informacji zamieszczonych na naszym portalu jest powołanie się na Kurier Galicyjski. Za treść ogłoszeń, oświadczeń i reklam redakcja nie ponosi odpowiedzialności i pozostawia sobie prawo do skrótów nadesłanych tekstów. Zamieszczamy również teksty, treść których nie odpowiada poglądom redakcji.