Kolejna wygrana Pogoni Lwów

-a A+

9 kwietnia w drugiej kolejce sezonu piłkarskiej Premier Ligi Obwodowej (III liga), Pogoń Lwów zwyciężyła w wyjazdowym meczu FC "Junist" Białki Wielkie 2:0. Juniorzy Pogoni również wygrali swój mecz 5:1.

"Kolejna wygrana Pogoni. W wyjazdowym meczu z FC "Junist" Białki Wielkie Pogończycy odnieśli zwycięstwo 2-0. Znakomitą grę pokazali też juniorzy niebiesko-czerwonych 5-1. Hej Pogoń!" - czytamy na facebookowym fanpage'u LKS Pogoni Lwów.

Po dwóch kolejkach Pogoń Lwów z dorobkiem 6 punktów zajmuje pierwsze miejsce w tabeli ligowej.

W następnym meczu w niedzielę, 23 kwietnia Pogoń zagra domowy mecz na boisku „Trudowi rezerwy” przy ulicy Ołesia 25 z FC „Energetyk” Dobrotwór.

Zapraszamy do kibicowania!!!

Źródło: ES/pogon.lwow.net

05/04/2017 13:03

Wygrana Pogoni Lwów na rozpoczęcie sezonu

2 kwietnia LKS Pogoń Lwów rozpoczęła sezon piłkarski Premier Ligi Obwodowej (III liga), wygrywając z FC „Hałyczyna” Doroszów Wielki 2:0. Juniorzy Pogoni również wygrali swój mecz 3:0.

Projekt współfinansowany w ramach sprawowania opieki Senatu Rzeczypospolitej Polskiej nad Polonią i Polakami za granicą za pośrednictwem Fundacji Wolność i Demokracja.

©2011-2017 Wszelkie prawa zastrzeżone
Warunkiem zgody na przedruk całości lub części artykułow i informacji zamieszczonych na naszym portalu jest powołanie się na Kurier Galicyjski. Za treść ogłoszeń, oświadczeń i reklam redakcja nie ponosi odpowiedzialności i pozostawia sobie prawo do skrótów nadesłanych tekstów. Zamieszczamy również teksty, treść których nie odpowiada poglądom redakcji.