Młodzi Pogończycy na Turnieju Dawnych Mistrzów

-a A+

Dzieci ze szkółki Pogoni Lwów zajęły szóste miejsce w Turnieju Dawnych Mistrzów zorganizowanym przez „Armada Cup 2016” w Krakowie.

Zwyciężyli młodzi piłkarze Wisły Kraków.

Oprócz Pogoni i Wisły w turnieju zagrały dzieci ze szkółek piłkarskich Ruchu Chorzów, Warty Poznań, Cracovii i Garbarni Kraków.

„Z ostatnim, szóstym miejscem najmłodsi Pogończycy wracają z Turnieju Dawnych Mistrzów organizowanego przez AP 21 w Krakowie. Warto zaznaczyć, ze nasza drużyna była młodsza co najmniej o rok od pozostałych uczestników turnieju. Zdobyliśmy jednak cenne doświadczenie i bogate wrażenie. Dziękujemy organizatorom turnieju. Hej Pogoń!” – czytamy wpis na oficjalnym profilu facebooka LKS Pogoń Lwów.

Źródło: ES/pogon.lwow.net

01/01/1970 01:00

28/08/2014 11:24

„Pogoń” Lwów pokonała drużynę z Żydaczowa

W niedzielę 24 sierpnia w meczu 14 kolejki Obwodowej Premier Ligi (III liga) „Pogoń” Lwów wygrała z drużyną FC „Awangard” Żydaczów (4:0). Natomiast juniorzy niebiesko-czerwonych zdeklasowali rywali z Żydaczowa strzelając dziesięć bramek (10:0).

08/09/2014 16:04

Była, będzie, jest – Pogoń LKS!

Na wrzesień tego roku zaplanowane są obchody 110-lecia i 5-lecia reaktywacji klubu LKS Pogoń Lwów. Z tej okazji przybliżymy Czytelnikom historię jednego z największych polskich klubów sportowych, który pozostaje kontynuatorem tradycji polskich we Lwowie.

Projekt współfinansowany w ramach sprawowania opieki Senatu Rzeczypospolitej Polskiej nad Polonią i Polakami za granicą za pośrednictwem Fundacji Wolność i Demokracja.

©2011-2017 Wszelkie prawa zastrzeżone
Warunkiem zgody na przedruk całości lub części artykułow i informacji zamieszczonych na naszym portalu jest powołanie się na Kurier Galicyjski. Za treść ogłoszeń, oświadczeń i reklam redakcja nie ponosi odpowiedzialności i pozostawia sobie prawo do skrótów nadesłanych tekstów. Zamieszczamy również teksty, treść których nie odpowiada poglądom redakcji.