Obchody Dnia Niepodległości Polski w Samborze

-a A+

W Domu Polskim w Samborze odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Niepodległości Polski. Organizatorami akademii był chór "Sursum corda" oraz polska sobotnia szkoła im. Jana Pawła II w Samborze. Po części uroczystej z krótkim koncertem wystąpił zespół "Raj" działający przy Towarzystwie Kultury Polskiej Ziemi Lwowskiej w Samborze.

Fot. TKPZL w Samborze

29/12/2007 15:10

Moje podróże sentymentalne

czyli jak poszukiwałam swojego rodzinnego domu

08/06/2015 16:26

Koncert "Taraki" w Samborze

W ramach trasy koncertowej po Zachodniej Ukrainie, 7 czerwca 2015 roku zespół "Taraka" zagrał koncert w Domu Kultury w Samborze.

25/06/2015 10:48

Poświęcenie tablicy w Samborze

W sobotę, 20 czerwca br. w Samborze uroczyście poświęcono i odsłonięto tablicę ku pamięci s. Celiny Kędzierskiej i innych sióstr ze zgromadzenia Franciszkanek Rodziny Maryi,

Projekt współfinansowany w ramach sprawowania opieki Senatu Rzeczypospolitej Polskiej nad Polonią i Polakami za granicą za pośrednictwem Fundacji Wolność i Demokracja.

©2011-2017 Wszelkie prawa zastrzeżone
Warunkiem zgody na przedruk całości lub części artykułow i informacji zamieszczonych na naszym portalu jest powołanie się na Kurier Galicyjski. Za treść ogłoszeń, oświadczeń i reklam redakcja nie ponosi odpowiedzialności i pozostawia sobie prawo do skrótów nadesłanych tekstów. Zamieszczamy również teksty, treść których nie odpowiada poglądom redakcji.