Dzień nauczyciela

-a A+

W Szkole nr 10 im. św. Marii Magdaleny we Lwowie w piątek 29 września obchodzono Dzień Nauczyciela.

Na Ukrainie to święto zawodowe przypada na pierwszą niedzielę października.

Klasa 5 witała nauczycieli o poranku, przy wejściu do szkoły, i przygotowała program artystyczny. Również z okazji święta odznaczeni zostali niektórzy nauczyciele i pracownicy szkoły.

Fot. Alina Wozijan

08/11/2013 10:28

Szkoła nr 10 we Lwowie odzyskała swoje imię

Jedna z najstarszych szkół we Lwowie od początku swego istnienia związana była ze swoją patronką.

01/09/2014 05:53

198. rok szkolny w „Magdusi” rozpoczęty

W progi jednej z najstarszych szkół we Lwowie przyszli nowi uczniowie. Pierwszą klasę przyjęła nauczycielka Irena Słobodiana.


Alina Wozijan

02/09/2014 12:30

Pierwszy dzwonek zabrzmiał w Mościskach

Pierwszy września dla uczniów oznacza koniec wakacji i początek nauki w szkole. Dzwonek na rozpoczęcie roku szkolnego zabrzmiał również w szkole średniej nr 3 z polskim językiem nauczania w Mościskach.

Projekt współfinansowany w ramach sprawowania opieki Senatu Rzeczypospolitej Polskiej nad Polonią i Polakami za granicą za pośrednictwem Fundacji Wolność i Demokracja.

©2011-2017 Wszelkie prawa zastrzeżone
Warunkiem zgody na przedruk całości lub części artykułow i informacji zamieszczonych na naszym portalu jest powołanie się na Kurier Galicyjski. Za treść ogłoszeń, oświadczeń i reklam redakcja nie ponosi odpowiedzialności i pozostawia sobie prawo do skrótów nadesłanych tekstów. Zamieszczamy również teksty, treść których nie odpowiada poglądom redakcji.