Koncert "Taraki" w Mościskach

-a A+

W ramach trasy koncertowej po Zachodniej Ukrainie, 9 czerwca 2015 roku zespół "Taraka" zagrał koncert w Domu Kultury w Mościskach.

Organizatorzy: Konsulat Generalny RP we Lwowie i gazeta „Kurier Galicyjski”.

Eugeniusz Sało

 

01/01/1970 01:00

02/09/2014 12:30

Pierwszy dzwonek zabrzmiał w Mościskach

Pierwszy września dla uczniów oznacza koniec wakacji i początek nauki w szkole. Dzwonek na rozpoczęcie roku szkolnego zabrzmiał również w szkole średniej nr 3 z polskim językiem nauczania w Mościskach.

24/09/2014 13:40

Zespół "Taraka" [Wywiad] (III Festiwal Partnerstwa)

O powstaniu zespołu "Taraka", piosence "Podaj rękę Ukrainie", wrażeniach z Majdanu i planach na przyszłość opowiada Karol Kus, lider zespołu "Taraka".
Występ polskiego zespołu "Taraka" w klubie Picasso podczas III polsko-ukraińskiego Festiwalu Partnerstwa we Lwowie.

Projekt współfinansowany w ramach sprawowania opieki Senatu Rzeczypospolitej Polskiej nad Polonią i Polakami za granicą za pośrednictwem Fundacji Wolność i Demokracja.

©2011-2017 Wszelkie prawa zastrzeżone
Warunkiem zgody na przedruk całości lub części artykułow i informacji zamieszczonych na naszym portalu jest powołanie się na Kurier Galicyjski. Za treść ogłoszeń, oświadczeń i reklam redakcja nie ponosi odpowiedzialności i pozostawia sobie prawo do skrótów nadesłanych tekstów. Zamieszczamy również teksty, treść których nie odpowiada poglądom redakcji.