Komisja Łączności z Polakami za Granicą ma nowego przewodniczącego

-a A+

Sejmowa Komisja Łączności z Polakami za Granicą na wniosek przewodniczącego Michała Dworczyka, odwołała go z funkcji. Przewodniczącą Komisji została wybrana Anna Schmidt-Rodziewicz.

„To wielka radość i zaszczyt kierować pracami Komisji, która sprawuje opiekę nad naszymi Rodakami za granicą. Dziękuję dotychczasowemu Przewodniczącemu Michałowi Dworczykowi, który będzie dla mnie zawsze niedoścignionym wzorem, oraz władzom Klubu Parlamentarnego i Partii za zaufanie i wsparcie” – napisała Anna Schmidt-Rodziewicz na swojej stronie w facebooku.

KG

Projekt współfinansowany w ramach sprawowania opieki Senatu Rzeczypospolitej Polskiej nad Polonią i Polakami za granicą za pośrednictwem Fundacji Wolność i Demokracja.

©2011-2018 Wszelkie prawa zastrzeżone
Warunkiem zgody na przedruk całości lub części artykułow i informacji zamieszczonych na naszym portalu jest powołanie się na Kurier Galicyjski. Za treść ogłoszeń, oświadczeń i reklam redakcja nie ponosi odpowiedzialności i pozostawia sobie prawo do skrótów nadesłanych tekstów. Zamieszczamy również teksty, treść których nie odpowiada poglądom redakcji.