KG RP we Lwowie jest nieczynny od dnia 29 marca br. do odwołania.

-a A+

Od dnia 29 marca br. do odwołania Konsulat Generalny RP we Lwowie jest nieczynny. 

Pomimo zamknięcia urzędu konsularnego konsulowie będą udzielać niezbędnej pomocy obywatelom RP.

Від 29 березня та до відкликання Генеральне консульство РП у Львові не працює. Не зважаючи на закриття установи консули будуть надавати необхідну допомогу громадянам РП.

01/01/1970 01:00

31/08/2007 15:47

Budowa nowego konsulatu RP we Lwowie

Plac budowy przy ul. Iwana Franki 8 ogrodzony jest wysokim płotem z blachy. Nic nie widać. Szpara przy ogromnej, obitej blachą bramie, zbyt wąska.

(Fot. Krzysztof Szymański)
15/02/2014 08:24

Emerytury polsko-ukraińskie

4 lutego w Konsulacie Generalnym RP we Lwowie odbyła się konferencja prasowa, jej tematem stały się kwestie rozliczeń emerytalnych dla osób pracujących w Polsce i na Ukrainie.

Projekt współfinansowany w ramach sprawowania opieki Senatu Rzeczypospolitej Polskiej nad Polonią i Polakami za granicą za pośrednictwem Fundacji Wolność i Demokracja.

©2011-2017 Wszelkie prawa zastrzeżone
Warunkiem zgody na przedruk całości lub części artykułow i informacji zamieszczonych na naszym portalu jest powołanie się na Kurier Galicyjski. Za treść ogłoszeń, oświadczeń i reklam redakcja nie ponosi odpowiedzialności i pozostawia sobie prawo do skrótów nadesłanych tekstów. Zamieszczamy również teksty, treść których nie odpowiada poglądom redakcji.