List Fundacji WiD z okazji rozpoczynającego się roku szkolnego

-a A+

Szanowni Państwo,
Dyrektorowie szkół, Nauczyciele, Rodzice, Kochani Uczniowie!

Z okazji rozpoczynającego się właśnie nowego roku szkolnego składamy życzenia Wam wszystkim, aby nadchodzący szkolny czas został wykorzystany jak najlepiej. Gronu pedagogicznemu i rodzicom życzymy satysfakcji z uczniowskich postępów w nauce. Uczniom życzymy jak najwięcej szkolnych sukcesów, ale także wytrzymałości, kiedy przyjdą chwilowe trudności i niepowodzenia.

Wszystkim Państwu życzymy, aby każda polska placówka oświatowa była niczym latarnia morska wskazująca drogę do polskości.

Fundacja Wolność i Demokracja opiekuje się polską oświatą na Ukrainie już kolejny rok. Czujemy się zaszczyceni tym, że kolejny rok spędzimy razem z Państwem.

W tym roku szczególnym wyzwaniem, ale też wielkim przywilejem będzie na pewno wydawanie uczniom polskich legitymacji szkolnych. Przy okazji życzeń zwracamy się do Państwa z prośbą o podanie przybliżonej liczby uczniów, którzy będą wnioskowali o ich otrzymanie.

Robert Czyżewski
Lilia Luboniewicz

Projekt współfinansowany w ramach sprawowania opieki Senatu Rzeczypospolitej Polskiej nad Polonią i Polakami za granicą za pośrednictwem Fundacji Wolność i Demokracja.

©2011-2017 Wszelkie prawa zastrzeżone
Warunkiem zgody na przedruk całości lub części artykułow i informacji zamieszczonych na naszym portalu jest powołanie się na Kurier Galicyjski. Za treść ogłoszeń, oświadczeń i reklam redakcja nie ponosi odpowiedzialności i pozostawia sobie prawo do skrótów nadesłanych tekstów. Zamieszczamy również teksty, treść których nie odpowiada poglądom redakcji.