Na pociąg Lwów-Przemyśl – bilety online już od 3 lipca

-a A+

- Dziś została uruchomiona sprzedaż biletów online na pociąg Kijów-Lwów-Przemyśl – napisał na swej stronie na FB kierownik Ukraińskich kolei Wojciech Balczun.

Według niego, aby zrealizować ten projekt została przeprowadzona olbrzymia praca z polskimi kolegami. Obecnie bilety w obie strony można kupić przez Internet. Taki bilet nie trzeba już wymieniać w kasie, a jedynie okazać go przy wsiadaniu do pociągu. Nawet ataki hakerów w ubiegłego tygodnia nie były w stanie zakłócić prowadzenia tej nowej usługi klasy europejskiej.

- Pierwszy bilet został zakupiony dziś o godzinie 10 rano – napisał Wojciech Balczun.

Źródło: dyvys.info

Projekt współfinansowany w ramach sprawowania opieki Senatu Rzeczypospolitej Polskiej nad Polonią i Polakami za granicą za pośrednictwem Fundacji Wolność i Demokracja.

©2011-2018 Wszelkie prawa zastrzeżone
Warunkiem zgody na przedruk całości lub części artykułow i informacji zamieszczonych na naszym portalu jest powołanie się na Kurier Galicyjski. Za treść ogłoszeń, oświadczeń i reklam redakcja nie ponosi odpowiedzialności i pozostawia sobie prawo do skrótów nadesłanych tekstów. Zamieszczamy również teksty, treść których nie odpowiada poglądom redakcji.