Zapraszamy do korzystania z systemu rejestracji podróży Odyseusz

-a A+

Konsulat Generalny RP we Lwowie zachęca wszystkie osoby planujące wyjazd na Ukrainę lub już przebywające na Ukrainie, do korzystania z systemu rejestracji podróży Odyseusz https://odyseusz.msz.gov.pl.

Dlaczego warto zgłosić podróż w systemie Odyseusz?

W przypadku wystąpienia sytuacji nadzwyczajnych, Konsulat Generalny RP we Lwowie będzie mógł podjąć z Państwem kontakt, udzielić niezbędnych informacji oraz w razie potrzeby udzielić szybkiej pomocy.

Jak się zarejestrować?

· zgłoszenia dokonuje się na stronie www.odyseusz.msz.gov.pl

· korzystanie z serwisu jest całkowicie bezpłatne

· zgłoszenia można dokonać na dwa sposoby: proste zgłoszenie podróży lub założenie profilu w systemie.

Źródło: lwow.msz.gov.pl

01/01/1970 01:00

31/08/2007 15:47

Budowa nowego konsulatu RP we Lwowie

Plac budowy przy ul. Iwana Franki 8 ogrodzony jest wysokim płotem z blachy. Nic nie widać. Szpara przy ogromnej, obitej blachą bramie, zbyt wąska.

(Fot. Krzysztof Szymański)
15/02/2014 08:24

Emerytury polsko-ukraińskie

4 lutego w Konsulacie Generalnym RP we Lwowie odbyła się konferencja prasowa, jej tematem stały się kwestie rozliczeń emerytalnych dla osób pracujących w Polsce i na Ukrainie.

Projekt współfinansowany w ramach sprawowania opieki Senatu Rzeczypospolitej Polskiej nad Polonią i Polakami za granicą za pośrednictwem Fundacji Wolność i Demokracja.

©2011-2017 Wszelkie prawa zastrzeżone
Warunkiem zgody na przedruk całości lub części artykułow i informacji zamieszczonych na naszym portalu jest powołanie się na Kurier Galicyjski. Za treść ogłoszeń, oświadczeń i reklam redakcja nie ponosi odpowiedzialności i pozostawia sobie prawo do skrótów nadesłanych tekstów. Zamieszczamy również teksty, treść których nie odpowiada poglądom redakcji.