Stypendium Rządu RP na studia w Polsce

-a A+

Zasady, tryb i zakres rekrutacji osób pochodzenia polskiego (narodowości polskiej) z państw Europy Środkowo – Wschodniej na kształcenie w Polsce ze stypendium ministra właściwego do spraw szkolnictwa wyższego na rok akademicki 2017/2018.

Dokumenty przyjmowane będą w Konsulacie Generalnym RP we Lwowie przy ul. I. Franki 108 w nieprzekraczalnym terminie do 11 kwietnia 2017 roku. Prosimy o zapisanie się telefonicznie na złożenie kompletu dokumentów (numer kontaktowy /032/295 79 51), bądź mailowo (e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)z dopiskiem w tytule „Dokumenty na studia w Polsce”.

Dla kandydatów na studia ze stypendium Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego

Dla kandydatów na studia medyczne informacja będzie umieszczona w późniejszym terminie.

Źródło: lwow.msz.gov.pl

01/01/1970 01:00

31/08/2007 15:47

Budowa nowego konsulatu RP we Lwowie

Plac budowy przy ul. Iwana Franki 8 ogrodzony jest wysokim płotem z blachy. Nic nie widać. Szpara przy ogromnej, obitej blachą bramie, zbyt wąska.

(Fot. Krzysztof Szymański)
15/02/2014 08:24

Emerytury polsko-ukraińskie

4 lutego w Konsulacie Generalnym RP we Lwowie odbyła się konferencja prasowa, jej tematem stały się kwestie rozliczeń emerytalnych dla osób pracujących w Polsce i na Ukrainie.

Projekt współfinansowany w ramach sprawowania opieki Senatu Rzeczypospolitej Polskiej nad Polonią i Polakami za granicą za pośrednictwem Fundacji Wolność i Demokracja.

©2011-2017 Wszelkie prawa zastrzeżone
Warunkiem zgody na przedruk całości lub części artykułow i informacji zamieszczonych na naszym portalu jest powołanie się na Kurier Galicyjski. Za treść ogłoszeń, oświadczeń i reklam redakcja nie ponosi odpowiedzialności i pozostawia sobie prawo do skrótów nadesłanych tekstów. Zamieszczamy również teksty, treść których nie odpowiada poglądom redakcji.